Photos

Description

Me 6 degët e saj ofron shërbimet më të specializuara rreth Optikës dhe syzeve të diellit .Pranë kësaj optike mund të kryeni vizitat e shikimit të një Cilësie shumë të lartë dhe me aparaturat më moderne dhe Me optiometristët me eksperiencë shumëvjecare. Zgjidhni skeletet Optike më të fundit në botën e Markave si:VOGUE, BVLGARI, ARNETTE, EMPORIO -RAY-BAN D&G-M..JACOBS-FENDI- ARMANI, VALENTINO, OXYDO, SILHOUETTE ETC…Mund ta Bëni aparencën tuaj edhe më Fashion me modelet e fundit të sezonit me Markat e ndryshme të syzeve të diellit me një xham të trajtuar (antireflex) Polarizuar …e me bishta TiTANIUM dhe me FIBRA KARBONI si: RAY BAN, CARRERA, MARC JACOBS, MARC BY MARC JACOBS, OXYDO, EMPORIO & GIORGIO ARMANI, DIOR,DOLCE & GABBANA,VERSACE, VALENTINO, ROBERTO CAVALLI, Yves Saint Laurent, PRADA,PIER CARDIN etj… Standard dhe Çmime mjaft të Mira !

Visited 2027 times, 1 Visits today

Add a Review

Your Rating for this listing: