Photos

Description

Një qendër tregtare e stilit modern, dhe, që gjendet në Toplistën e kompanive në Laç. Godinë multifunksionale, Ambjente të mirëarreduara dhe Produkte me çmime mjaft konkuruese. Fustane nusesh, Fustane mbrëmjesh, Dyqan syzesh të markave lider në treg, Argjendari, Veshje për Femra / Meshkuj të modës dhe të stinës, Ora origjinale, Këpucë dhe qindra artikuj të tjerë. Standard, Ekip profesional dhe Klientë të kënaqur.

Visited 3485 times, 1 Visits today

Add a Review

Your Rating for this listing: