Photos

Description

SELECT HILL RESORT
Qendër hotelerie, Restorant !!
Bar brenda dhe bar në verandë, Restorant me gatime tradicionale dhe europiane, Hotel me cilësi dhe shërbim të pakrahasueshëm, Pishinë gjigande me standartin më të lartë në treg dhe një Pamje panoramike mbreslënëse. SELECT HILL RESORT: Përkushtim professional, ambjente relaksuese dhe një qendër fantastike pushimi në aksin Tiranë–Dajt. SELECT HILL HOTEL: Bringing to you, The best experience!

Visited 2253 times, 1 Visits today

Add a Review

Your Rating for this listing: