Photos

Description

Një kompleks fantastik dhe i zhytur mes gjelbërimit, buzë rrugës nacionale dhe mjaft panoramik. Bar-Restorant neoklasik dhe Bar në verandë. Restorant dhe Organizim eventesh të paharrueshme si: Dasma, Fejesa, Ditëlindje, Etj. Kuzhinë tradicionale dhe Europiane, Menu e përzgjedhur dhe tipike e lokalit, Piceri me furrë druri, Mish zgare, Perime me avull, Asortimente bio dhe Stili Italian i gatimit. Një staf miqësor dhe profesional, nga më të mirët në Shqipëri, Cilësi e lartë, Standard dhe në sfond: Dru, Gur dhe Qelq. Atmosferë mbreslënëse dhe Një benzinatë e kompletuar gjithashtu në shërbim të klientit, Parkim i bollshëm, Çmime mjaft konkurruese dhe gjendet në toplistën e njësive më të mira të shërbimit në tërë Qarkun e Lezhës.

Visited 1772 times, 1 Visits today

Add a Review

Your Rating for this listing: