Photos

Description

Një kompleks shërbimi i nivelit të lartë, dhe me çmime shumë të mira. I lançuar në treg, që nga viti 1994, ofron cilësi, standard, përkushtim, profesionalizëm ndaj klientit, duke u bërë kështu një Emër mjaft i dashur për klientelën në Lushnjë dhe më gjerë. Gatime të shijshme me bazë byrekun dhe gatimin e byrekut të ngritur në art. Bar, Bar në lulishte, Restorant me gatime tradicionale, Pastiçeri, Arredim neoklasik, Shumë gjelbërim, Relax, Parkim, Staf profesional, Ambjente familjare. Vila ”MET ÇELA”: Zgjedhja juaj më e mirë në çdo stinë të vitit !

Visited 894 times, 2 Visits today

Add a Review

Your Rating for this listing:

Related Listings

Restorant ”KASHTA”

+355 68 22 22 349

Rruga Tiranë - Elbasan, Km 17-të, Tirana - Albania

Stili tradicional dhe modern i shërbimit. Specialitetet: Mish i hellit dhe zogj të fshatit, si edhe Menu tradicionale & europiane. Gjelbërim, Freski, Panoramë, Parkim.Lexo më shumë

IMPERIAL Restaurant

049 800 466

Rruga ''Bulevardi i Rinisë'' - Prizren - Kosovë

Një ambjent fantastik dhe Menu tradicionale & europiane. Arredim neoklasik, Mikpritje, Staf i përkushtuar, Parkim – Dreka dhe Darka të paharrueshme.Lexo më shumë

MURAGA Big House

+355 68 47 42 433

Rruga e Dajtit, Linzë, Tirana - Albania

Me sloganin ”Klienti në qendër të vëmendjes” rrezaton Përkushtim – Standard – Cilësi e lartë. Bar, Bar në verandë, Lulishte, Kënd lojërash, Parkim pa limit dhe i vendosur mes gjelbërimit. Kuzhinë tradicionale dhe europiane, Piceri dhe Një shërbim mbreslënës.Lexo më shumë