Listing

EMILI ELEKTROAUTO

+355 69 20 55 004

Rruga ''Liria'', Kamëz, Albania

ELEKTROAUTO ”EMILI”: Një biznes i suksesshëm sa i takon shërbimeve Auto, të tilla, si: Riparime elektrike, Programim të njësive elektronike të makinave Mercedez-Benz, BMW, Volkswagen, Audi, Etj, Programim të çelësave të makinave, të Pllaketave të Kambios 7G, Pllaketat ISM, Etj.…Lexo më shumë

KODHELI’S CAR RENTAL

+355 68 23 95 671 dhe +355 69 21 41 174

Rinas Airport ( afër Karburantit ), Tirana, Albania

Japim Makina me Qera dhe ju shërbejmë me : ML Fuoristradë, Audi Q7, A6, Volvo Fuoristradë, Benz SLK 350, Golf+, Ford Focus, Fiat Punto, etj.Lexo më shumë

AUTO MOVE

+355 69 63 13 745

Autostrada Lezhë-Tiranë, Km 5-të, Albania

AUTO MOVE: Një Flotë e tërë autoveturash, dhe të gjitha të vitprodhimit pas 2007-s. Import të makinave nga Gjermani, Zvicër, Dubai, etj, dhe të gjitha me Dokumentacion të rregullt.Lexo më shumë

ANI – 06 co

068 20 89 799 069 83 68 999 068 20 60 656 067 20 60 656 042 391 525

Rruga ‘’Ura e Beshirit’’, Nr24, Vaqarr, Tirana, AL

”ANI-06 co”: Tregtim me Shumicë dhe me Pakicë të MDF,  Melaminë, dhe këto produkte nga fabrikat më prestigjoze Europiane. Po kështu ofrojmë të gjitha llojet e Rimesove për mobileri, si edhe Bordime, Frezime portash, etj.Lexo më shumë

ESEM MOTORS

+355 69 52 20 517

Vorë, Sh3, Nr 63/4, Albania

ESEM MOTORS: Një biznes prestigjoz sa i takon shitjes së makinave të importuara nga Kanada dhe, të gjitha makinat të viteve 2012-2018.Lexo më shumë

Gran caffè GARIBALDI

+355 69 66 64 222

’Donald Trump’’, Kamëz, Tirana – Albania

Gran caffè GARIBALDI, tashme edhe në Shqipëri. Një shije e papërsëritshme e kafesë më të mirë Italiane në tregun shqiptar, për Bare, Rezidenca, për punonjësit në Zyra, biznese, njësi tregtare, etj. Cilësi e lartë, Ekip profesional, Standard.Lexo më shumë

ADOR RESORT M.G

+355 68 67 55 544

Rruga e Aeroportit, 1 Km nga Aeroporti në Rrugën e Vjetër ( Internacionale ) Rinas, Tiranë, AL

ADOR RESORT M.G: 10 ( dhjetë ) Dhoma në Total, prej të cilave 5 ( pesë ) Dhoma dopio, 4 (katër) Dhoma treshe, dhe 1 ( një ) Dhomë katërshe, që të gjitha të Standardit Europian.Lexo më shumë

AUTO CATALEYA

+355 69 46 888 58

Autostrada Elbasan-Metalurgji, Km 5-të, Pranë Karburant Krasniqit, Elbasan, AL

AUTO CATALEYA: Një sipërmarrje dinjitoze dhe plot suksese, jo vetëm në Elbasan, por edhe më gjerë. Cilësia është shumë e rëndësishme për ne. Makinat më cilësore të importuara nga Zvicra.Lexo më shumë

AUTO KASA

+355 69 800 4800

Autostrada Durrës-Tiranë, Km 10-të, Sukth, Albania

Makina Cilësore në shitje, dhe gjithçka me dokumentacion të rregullt. Automjete nga markat më të mira Europiane dhe botërore, Asistencë dhe Besueshmëri, Çmimet më konkurruese në tregun shqiptar.Lexo më shumë

AIzaSyAw1VyASSqnkJWeE0AmBJZkue19OqQjLfQ