Photos

Description

Prodhim Dyer, Dritare, Dhoma gjumi, Kënde, Kuzhina, Tavolina, Minibare, Tenda druri, Çati, Shkallë, Parket . Teknologji e përparuar në prodhim, Çmime shumë të mira dhe Nr 1 i Mobilerisë në qytetin e Peshkopisë.

Visited 1850 times, 2 Visits today

Add a Review

Your Rating for this listing: