alb

nensigolgota@hotmail.com
381

VILNIK MOTORS

+355 68 40 25 102

Vaqarr - Tirana - Albania

Diagnostikim automjetesh, Elektroauto, Motorrike, Xhenerike, Konvergjencë, Bankoprovë frenash dhe Garanci 1-Vjeçare mbi shërbimet tona. ”Magneti Marelli” – Servis i autorizuar, Elektroauto, Testim gazrash, Larje injeksioni, Larje kataliti. Kontroll falas i makinës tuaj me kompjuter dhe asistencë teknike në dinamikë.Lexo më shumë

STUDIO IGLI

+355 69 88 99 166

Rruga ‘Demokracia’, Kamëz, Tirana, Albania.

Xhirime dhe Montazhe HD, Xhirime me Drone, Fotografi profesionale, Videoklipe, Spote publicitare. Një investim i madh teknologjik, Një skuadër profesionale dhe Mjaft punë të kryera – Unike dhe të papërsëritshme.Lexo më shumë

NPSH LEOTRIMI AUTOSERVIS

044 21 75 41 dhe 045 94 22 22

Magjistralja Prizren - Gjakovë, Prizren 20000, Republika e Kosovës

Një kompani Lider në tregun e Kosovës sa i takon Cilësisë absolute dhe Produkteve që distribuon. Staf kryengritës, Garanci, Database për klientët dhe kujdes dinamik mbi çdo punë të kryer, Shumë marka europiane dhe Ekskluzivitet i ”SYRON”.Lexo më shumë

POTI Shpk

+ 355 68 20 31 300 dhe +39 329 90 59 846

Bulevardi ''Blu'', Kamëz - Albania

Rafte metalike për Markete, Supermarkete, Kapanone. Cikël i mbyllur që nga projekti në letër, ndërtimi dhe mirëmbajtja në terren dhe garanci absolute. Shërbim piruna, Shërbim piatoforme, Skela, Etj. Ofrojmë shitje, Japim me qera, si edhe Vlerësojmë raftet tuaja.Lexo më shumë

BOLT SHPK

04 45 16 405 dhe +355 ( 0 ) 68 200 25 53

ADD1: Rr. Kastriotët, Kthesa e Kamzës, Tirana, AL ; ADD2 : Rr. D.Hoxha, Laprakë, Blloku Gintash, Tirana, AL

Një gamë e gjerë artikujsh si: Kuzhina, Mobilje për Zyra, Bare, Dhoma gjumi, Dhoma dite, Soxhorno dhe mobilje të ndryshme prej druri dhe metali.Lexo më shumë

ALBAJRAK

+355 67 200 35 22 dhe +355 67 200 35 23

Autostrada Tiranë - Durrës, Km 13-të, Picar, Tirana - Albania

Tenda dielli, Çadra plazhi dhe Promocioni, Çadra për Bar-Restorant, Tenda Gazebo, Tenda klasike, Tenda me ndriçues, Tenda me vela, Tenda parkingu, Tenda për oborr, hotel, resort dhe Lokal arkitektural.Lexo më shumë

EUROSTOP KOMPLEKS

052 21 9900

Autostrada Durrës-Rrogozhinë, Mbikalimi në Lekaj, Kavajë - Albania

EUROSTOP: Kompleks Shërbimesh! EUROSTOP është ngritur në vitin 2013 dhe në Shtator të këtij viti është hapur karburanti. Më 1 Mars të 2014-ës është hapur lokali: Bar-Restorant dhe në Janar të 2017-ës u hap edhe hoteli.Lexo më shumë

DINO QERAMIKA

044 59 59 59

Main Prishtina - Ferizaj, Konjuh, 14000 Lipjan, Kosovo.

Marka të njohura të Qeramikës italiane, Cilësia më e Lartë në treg, Standard, Shumëllojshmëri, Përkushtim, Showroom gjigand, Çmime mjaft të mira dhe Gjendet në Toplistën e Kompanive të Kosovës.Lexo më shumë

NAFRON EXCLUSIVE

+377 (0) 44 160 970 dhe +377 (0) 44 216 592

Rruga TRANZIT, Autostrada PRIZREN VERI, Prizren - Kosovë

Bar, Restorant, Një supersallë imperiale për Eventin tuaj. Arkitekturë dhe Design, Investim gjigand, Gjelbërim, Parkim pa limit, Staf miqësor dhe profesional.Lexo më shumë

VAGALAT

+355 69 20 80 899 / 8

Vaqarr - Tirana - Albania

Një biznes lider në fushën e ndërtimit. Infrastrukturë urbane dhe Shërbime ndërtimore. Makineri të cilësisë së lartë, Gërmime specifike për themele të sigurta dhe Standarte të larta. Ujësjellës gjithashtu, Kanalizime, Izolime, Konstruksione metalike, Sisteme kapot, etj.Lexo më shumë

EMAK DIVANI

+355 69 60 33 030

Autostrada Durrës-Tiranë, Km 5-të, 2001Durrës, Albania

EMAK DIVANI Stili neoklasik dhe modern i mobilimit! EMAK DIVANI: Një kompani lider në fushën e prodhimit të mobiljeve me fokus tregun shqiptar dhe më gjerë.Lexo më shumë

AIzaSyAw1VyASSqnkJWeE0AmBJZkue19OqQjLfQ